054-645-0101 liat.alpert@gmail.com תל אביב- רמת השרון - הרצליה ואזור המרכז

הטיפול התזונתי

פגישת ייעוץ- אחד על אחד

אז למה לצפות במפגש הראשון?

אני נשאלת רבות על “מה קורה בפגישת הייעוץ הראשונה” האם כבר מקבלים תפריט חדש ליישם? האם נפרדים מחלק מהמזונות שאנחנו אוהבים (ושלעתים גם גורמים לנו נזק)? והתשובה שלי היא אחת: בפגישה הראשונה נתמקד בהיכרות.

ממש כמו בתתילת כל מערכת יחסים,  מטרת הפגישה הראשונה היא להכיר ולהבין: מה כואב? מה מציק? מה אפשר לשפר?

נדון ביחד בנושאים מגווונים הקשורים לאורח החיים שלכם: איך אתם מתנהלים ביום יום ? האם יש מקום לשינוי ארוך טווח? או שקיימת בעיה נקודתית אקוטית עליה יש לעבוד?

כדי לקבל את התשובות לשאלות האלה, נעבור ביחד על שאלות מנחות בכל תחומי חייכם, נעבור ונבדוק כל אחת ממערכות הגוף מבלי להזניח אף איבר.

ומה הלאה?

נכון, קשה לוותר על העוגייה עם הקפה בבוקר… כן, לא פשוט להפסיק ליישר את העוגה בארוחת יום שישי…

אני ריאלית

יודעת שמסביבינו קיימים המון פיתויים והסחות דעת שמושכות אותנו מהמרכז המאוזן שלנו, ובאופן שבו קל לאבד שליטה.

לכן אני מאמינה שהבחירה והשליטה צריכה להיות בידיך: האם אתם בנויים להליך הדרגתי? עם שינוי מתון? או שקורצתם מזן נדיר של סמוראים שיכול לאמץ שינוי קיצוני יותר?

בכל מקרה, מבטיחה שלא תאלצו לשתות שייק פטרוזיליה  כבר לאחר המפגש הראשון..

צפוי לכם מסע שיעורר אתכם לקחת שליטה ולשמור עליה לאורך זמן בליווי מתמיד שלי.

ירידה במשקל

ירידה במשקל

מבטיחה לכם שלא נספור קלוריות, אלא נרכיב תפריט בריא אשר שם דגש על איכות הקלוריות ומהיכן הן מגיעות.הירידה במשקל תהיה תוצר לוואי של תהליך השינוי לאורח חיים בריא.

ניקוי רעלים

ניקוי רעלים

תהליך שמאפשר Restart לגוף, הוצאה החוצה של כל מה שגורם לנו נזק מבפנים עם תמיכה של צמחי מרפא לפי הצורך.

טיפול תזונתי במחלות

טיפול תזונתי במחלות

האם יש פתרון טבעי בתזונה למצבי חולי? בודאי! ביחד נרכיב תפריט מבריא בדגש על פתרון הבעיה, אשר יוכל לתמוך בגוף כדי לחזור למצבו הבריא.

השלמת חוסרים תזונתיים

השלמת חוסרים תזונתיים

אז למה חסר לנו ברזל? אולי יש בעיה בספיגה? ואולי בכלל הבעיה נעוצה במקור אחר? תזונה פונקציונאלית שמשלימה פערים ויוצרת איזון.

מטופלים מספרים

תזונה משנה חיים :

אני הדוגמא הקלאסית למי שהייתה בחוסר מודעות מוחלט לתזונה.
היחס שלי לאוכל תמיד היה סביב תחושת הרעב, הטעם, והערך הקלורי…מעולם לא עצרתי להבין מה אני בוחרת להכניס לגוף, ואיך זה משפיע עלי. הגעתי אל ליאת בעקבות מחשבה על הרחבת המשפחה והחשש שלי להעביר הלאה את ההרגלים הלא טובים שלי 🙂
התהליך עם ליאת פתח לי את העיניים ואת התיאבון!
למדתי המון על מה מתאים לי יותר, על מה אני יכולה לוותר יותר בקלות (וכנראה צורכת רק מתוך הרגל), ואיך במקום להוסיף עוד מלח/סוכר/שמנת/חמאה, אני יכולה להעשיר את הארוחות שלי דרך מגוון גדול יותר של רכיבים וערכים תזונתיים.
פיתחתי מודעות גבוהה יותר, אני שמה לב כמה ׳דברים טובים׳ אני אוכלת ביום, בארועים משתדלת לבחור באלטרנטיבות הבריאות יותר. והכי כיף, הבית והמקרר מלאים בפירות וירקות טריים!
כמובן שההשפעה הייתה מיידית, עלי ועל בעלי (שבאופן טבעי גם התחיל לאכול אחרי בריא יותר), שנינו התחלנו מיד להרגיש אנרגתיים יותר, פחות פיהוקים במהלך היום ופחות כבדות בגוף. ושנינו הורדנו במשקל!
המון תודה!!

ל.ל בת 34

זמן קצר אחרי תחילת הדיאטה שלי הכרתי את ליאת.
במהלך המעקב שלה היא סיפקה מענה יומיומי (ואף כמה פעמים ביום) וליוותה אותי בתהליך שבסופו מצאתי את עצמי על תפריט מאוזן, אחרי ירידה של 80 ק “ג (התחלתי ב 167ק”ג ) ו 9.2% שומן (התחלתי ב 51%) וכל זה על תפריט טבעוני עשיר בחלבון ודל בשומן \ פחמימה.
אין עליך!!

מנשה אברמוב, בן 28

“ליאתי האחת והיחידה,
רציתי להודות לך על הטיפול והעיצות שהנחלת בי ובמשפחתי.
עשית לבני (בן ה 11), סדר בראש בכל הנושא של תזונה ומשמעת תזונתית. הוא עושה אותי מאוד גאה במודעות שהנחלת לו. ובעלי, האגוז הקשה, שהחל להינות מאגוזים יותר ממה שהוא חשב והראית לו איך בשינויים קלים אפשר להתגבר על חוסר אנרגיה.

למרות שלגבי הייתי מאוד ספקנית בהתחלה – מי יעלה בדעתו לשתות עשבים- אין כמו תחושת קלילות, הן מבחינה אנרגטית והן בבחינת תחושת שובע וכיום אני מוצאת את עצמי לא יכולה בלי שייק ירוק עז ומשובח על הבוקר. אני מרגישה בריאה וקלילה.

מאוד אהבתי שאת משתפת בידע עצום וביכולת להסביר כל דבר בצורה הגיונית וברורה והמודעות הזאת תישאר עם כולנו לתמיד.
תודה על המתכונים הטעימים והפשוטים.”

מ.א בת 42

“תמיד הייתי בחורה רזה, לכן מעולם לא הרגשתי צורך לפקח על התזונה שלי או לעשות דיאטה מכל סוג שהוא. אחרי שהרופאה אמרה שיש לי כולסטרול גבוה, חשבתי שאם אוותר על גבינות ושווארמה זה יסתדר – כשזה לא קרה, התייאשתי והרמתי ידיים. במסגרת הטיפול עם ליאת למדתי שלפעמים המזונות שמכניסים לתפריט חשובים לא פחות מאלו שמוצאים ממנו, ביחס אכפתי ומסור היא בנתה לי תפריט שהוא גם טעים בעיני וגם מזין ודל שומן. התוצאות לא איחרו לבוא, התחושה הכללית השתפרה כמעט מידית, אני מרגישה קלילה וערנית יותר. אם זה לא מספיק, גם המחמאות על השיפור במראה החיצוני לא מפסיקות להגיע”

מ.ר – 37