054-645-0101 liat.alpert@gmail.com תל אביב- רמת השרון - הרצליה ואזור המרכז

אודותיי

liat

ליאת אלפרט קליין - יועצת תזונה בטעם טוב!

בוגרת מכללת רידמן במסלול לתזונה טבעית, בעלת תואר שני במנהל עסקים ופסיכולוגיה עסקית, וכן תואר ראשון במדעי החברה .

אמא לשני ילדים בני שש ושלוש, שאוכלים ברוקולי וקינואה בארוחת הערב.
אני חיה, נושמת, שותה וחולמת על תזונה נכונה בכל רמ``ח איבריי. כאשר העיקרון והאמונה המובילים אותי במפגש עם כל מטופל הוא שגופנו בנוי, ומסוגל לרפא את עצמו בכל שלב בחיים. התנאי הוא שניתן לו את התנאים המיטיבים לעשות כן,כאשר תזונה ומצבנו הנפשי הם כנראה התנאים הבסיסיים ביותר.

בכל מפגש מול מטופל אני נוהגת לבחון את המערכת בכללותה, את הגוף, הנפש וסגנון החיים, כאשר הטיפול בסופו של דבר יותאם באופן אישי.
מלבד היכולת לשפר את איכות חייהם של מטופלי ולעזור להם להיות מאוזנים ובריאים, אני רואה בדרך שלי ובכלים שרכשתי את היכולת לתת למטופליי את הדחיפה הראשונית לקראת יצירת שינוי בחיים והקניית הרגלים לאורח חיים בריא.

מטופלים מספרים

תזונה משנה חיים :

אני הדוגמא הקלאסית למי שהייתה בחוסר מודעות מוחלט לתזונה.
היחס שלי לאוכל תמיד היה סביב תחושת הרעב, הטעם, והערך הקלורי…מעולם לא עצרתי להבין מה אני בוחרת להכניס לגוף, ואיך זה משפיע עלי. הגעתי אל ליאת בעקבות מחשבה על הרחבת המשפחה והחשש שלי להעביר הלאה את ההרגלים הלא טובים שלי 🙂
התהליך עם ליאת פתח לי את העיניים ואת התיאבון!
למדתי המון על מה מתאים לי יותר, על מה אני יכולה לוותר יותר בקלות (וכנראה צורכת רק מתוך הרגל), ואיך במקום להוסיף עוד מלח/סוכר/שמנת/חמאה, אני יכולה להעשיר את הארוחות שלי דרך מגוון גדול יותר של רכיבים וערכים תזונתיים.
פיתחתי מודעות גבוהה יותר, אני שמה לב כמה ׳דברים טובים׳ אני אוכלת ביום, בארועים משתדלת לבחור באלטרנטיבות הבריאות יותר. והכי כיף, הבית והמקרר מלאים בפירות וירקות טריים!
כמובן שההשפעה הייתה מיידית, עלי ועל בעלי (שבאופן טבעי גם התחיל לאכול אחרי בריא יותר), שנינו התחלנו מיד להרגיש אנרגתיים יותר, פחות פיהוקים במהלך היום ופחות כבדות בגוף. ושנינו הורדנו במשקל!
המון תודה!!

ל.ל בת 34

זמן קצר אחרי תחילת הדיאטה שלי הכרתי את ליאת.
במהלך המעקב שלה היא סיפקה מענה יומיומי (ואף כמה פעמים ביום) וליוותה אותי בתהליך שבסופו מצאתי את עצמי על תפריט מאוזן, אחרי ירידה של 80 ק “ג (התחלתי ב 167ק”ג ) ו 9.2% שומן (התחלתי ב 51%) וכל זה על תפריט טבעוני עשיר בחלבון ודל בשומן \ פחמימה.
אין עליך!!

מנשה אברמוב, בן 28

“ליאתי האחת והיחידה,
רציתי להודות לך על הטיפול והעיצות שהנחלת בי ובמשפחתי.
עשית לבני (בן ה 11), סדר בראש בכל הנושא של תזונה ומשמעת תזונתית. הוא עושה אותי מאוד גאה במודעות שהנחלת לו. ובעלי, האגוז הקשה, שהחל להינות מאגוזים יותר ממה שהוא חשב והראית לו איך בשינויים קלים אפשר להתגבר על חוסר אנרגיה.

למרות שלגבי הייתי מאוד ספקנית בהתחלה – מי יעלה בדעתו לשתות עשבים- אין כמו תחושת קלילות, הן מבחינה אנרגטית והן בבחינת תחושת שובע וכיום אני מוצאת את עצמי לא יכולה בלי שייק ירוק עז ומשובח על הבוקר. אני מרגישה בריאה וקלילה.

מאוד אהבתי שאת משתפת בידע עצום וביכולת להסביר כל דבר בצורה הגיונית וברורה והמודעות הזאת תישאר עם כולנו לתמיד.
תודה על המתכונים הטעימים והפשוטים.”

מ.א בת 42

“תמיד הייתי בחורה רזה, לכן מעולם לא הרגשתי צורך לפקח על התזונה שלי או לעשות דיאטה מכל סוג שהוא. אחרי שהרופאה אמרה שיש לי כולסטרול גבוה, חשבתי שאם אוותר על גבינות ושווארמה זה יסתדר – כשזה לא קרה, התייאשתי והרמתי ידיים. במסגרת הטיפול עם ליאת למדתי שלפעמים המזונות שמכניסים לתפריט חשובים לא פחות מאלו שמוצאים ממנו, ביחס אכפתי ומסור היא בנתה לי תפריט שהוא גם טעים בעיני וגם מזין ודל שומן. התוצאות לא איחרו לבוא, התחושה הכללית השתפרה כמעט מידית, אני מרגישה קלילה וערנית יותר. אם זה לא מספיק, גם המחמאות על השיפור במראה החיצוני לא מפסיקות להגיע”

מ.ר – 37

בואו ניפגש

אני מחוייבת כלפי כל מטופל במציאת הזמן המתאים לפגישה. גמישות מובטחת.